Polecane oferty arrow Grunty
20.10.2020.
Menu główne
Polecane oferty
O firmie
Mieszkania
Domy
Grunty
Lokale użytkowe
Inwestycje
Wynajem
POSZUKUJEMY !
Wrocław - oferty
Kontakt
Menu dodatkowe
Zarządzanie stroną
Napisz do nas
Polityka Prywatnosci Priori
Klauzula informacyjna RODO
Polecamy
działki budowlane Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
 
DZIAŁKA BUDOWLANA O POW. 2800 mkw, POŁOŻONA W RADOSTÓW DOLNY

IMG_4230.JPG

  
   Do sprzedania działka budowlana położona w miejscowości Radostów Dolny. Działka jest kształtna, położona na płaskim terenie, powierzchnia działki to 2800 mkw. Bezpośredni wjazd z drogi asfaltowej - dodatkowo droga posiada oświetlenie.

Cicha i spokojna okolica, idealna do oderwania się od miejskiego zgiełku. Jest to doskonała oferta dla ludzi ceniących spokój i piękną przyrodę. Wygodny i szybki dojazd do Lubania.

Media: prąd, woda.

 

CENA: 58.000 zł.

czytaj więcej... 

 
PRZEPIĘKNIE POŁOŻONA DZIAŁKA BUDOWLANA O POW. 11 000 mkw - SZYSZKOWA

IMG_2810.JPG

  
   Do sprzedania przepięknie położona działka budowlana o powierzchni 11 000 m2 . Z całkowitej powierzchni działki, wydzielony jest teren typowo pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną - 23 Ar, reszta to tereny rolno-budowlane (dane zaczerpnięte z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego). Z działki rozpościera się piękny widok na Góry Izerskie. Teren niezalewowy a przy tym idealnie nasłoneczniony, co idealnie sprawdzi się do m.in. do upraw sadowniczych bądź założenia ogrodu warzywnego bądź innego biznesu.  Jest to także doskonała oferta dla ludzi ceniących spokój i doceniających piękną przyrodę.

 

CENA: 10 zł / 1 mkw.

czytaj więcej... 

       
 
DZIAŁKA BUDOWLANA W KSZTAŁCIE PROSTOKĄTA O POW. 2249mkw - WESOŁÓWKA

a3.JPG

 
  Do sprzedania działka budowlana,w kształcie prostokąta o powierzchni 2249 m2, położona przy oświetlonej drodze asfaltowej w miejscowości Wesołówka k. Lubania. Teren płaski, słoneczny, NIE ZALEWOWY. Media: prąd na działce; woda z wodociągu gminnego (w drodze). W pobliżu nowe domy jednorodzinne. Idealne miejsce dla osób ceniących spokój i bliskość natury. GORĄCO POLECAM! Więcej informacji uzyskają Państwo w biurze.

 

 

 

OKAZYJNA CENA: 49.900 zł. (TYLKO 22 zł za 1 mkw)!

czytaj więcej... 

 
          

DZIAŁKA REKREACYJNO - BUDOWLANA O POW. 3031 mkw - RADONIÓW

dzialka-przy-lesie.jpg

  

Działka rekreacyjno budowlana, o powierzchni 3031m2.
Niezwykle korzystnie zlokalizowana w miejscowości Radoniów, blisko drogi krajowej nr 30 Zgorzelec-Jelenia Góra. Widoczna z trasy, co pozwala na wykorzystanie jej do celów reklamowych.
Bliski i szybki dojazd do Gryfowa Śląskiego, Lwówka Śl. i Jeleniej Góry.
Media: w pobliżu woda, prąd.


CENA: 80.000 zł.

czytaj więcej... 

 
PONIEMIECKI BUDYNEK GOSPODARCZY WRAZ Z DZIAŁKĄ REKREACYJNĄ - BOŻKOWICE

20160929_124218.jpg

  

   Poniemiecki budynek gospodarczy. Oryginalny charakter starego budownictwa. Idealny do adaptacji na obiekt rekreacyjny. Powierzchnia działki 458 m2. Zdrowa, ładna cegła, dach i więźba w dobrym stanie. Z uwagi na ciekawą turystycznie okolicę, obiekt nadaje się pod inwestycje np. przearanżowanie na obiekt agroturystyczny. Atrakcyjna okolica: blisko do zamków Rajsko i Czocha, w okolicy ośrodki wypoczynkowe i wypożyczalnie sprzętu wodnego. Idealny punkt wypadowy na wycieczki w góry i do Czech. Blisko do Świeradowa Zdroju, granicy z Czechami i Niemcami.

CENA: 67.000 zł. (do negocjacji !)

czytaj więcej... 

       
DZIAŁKA INWESTYCYJNA O POW. 1,7501 ha - NAWOJÓW ŁUŻYCKI

dzialkanawojow.jpg

  
Okazja! Do sprzedania działka inwestycyjna o powierzchni 1,7501 ha, położona w miejscowości Nawojów Łużycki, na trasie Lubań - Nowogrodziec.Według miejscowego planu zagospodarowania gminy Lubań, działka oznaczona symbolem 2U- usługi i działalność gospodarcza wraz z niezbędnym zakresem urządzeń towarzyszących.
Z uwagi na dobrą lokalizację działka idealna pod zakład usługowo - produkcyjny lub siedzibę firmy. 15km od autostrady A4, 35 do granicy z Niemcami w Jędrzychowicach, 30 km do przejścia granicznego Zawidów - Habartice.
 
Znakomite miejsce pod inwestycję. 
 

 CENA: 160.000 zł.

czytaj więcej... 

 

DZIAŁKA BUDOWLANA Z PROJEKTEM BUDOWLANYM - HENRYKÓW LUBAŃSKI

henrykowdzialkabudprojek.jpg

  
Działka budowlana z projektem budowlanym w Henrykowie Lubańskim

Atrakcyjna działka budowlana, regularnego kształtu o powierzchni 3000 m2.

Usytuowana przy drodze asfaltowej. Media: prąd, woda, szambo.

Projekt budowlany i pozwolenia do odświeżenia.

Cicha i spokojna okolica. Wygodny i szybki dojazd do Lubania, autostrady A4 czy Kamiennogórskiej Strefy Ekonomicznej w Wykrotach.

  CENA: 65.000 zł. TYLKO 21 zł/mkw

czytaj więcej... 

 

DZIAŁKA BUDOWLANA O POW. 1260 mkw - PISARZOWICE

1.JPG

  
 
 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1268 m2, kształtem zbliżona do prostokąta. Usytuowana jest na płaskim terenie w miejscowości Pisarzowice koło Lubania. Działka znajduje się  się w spokojnej okolicy, tuż przy drodze utwardzonej. Media w pobliżu działki. Zachęcam do zakupu!
 
 

CENA: 37.000 zł. (Tylko 32 zł/mkw)

czytaj więcej... 

 
 
        
     
DZIAŁKA REKREACYJNA O POW. 259 mkw - NADZOROWANA - BOŻKOWICE

5.jpg

  

Do sprzedania działka rekreacyjna o pow. 259 m2 znajdująca się na nadzorowanym przez stróża Ośrodku wypoczynkowym Bożkowice nad Zalewem Leśniańskim. Z działki rozpościera się piękny widok na Jezioro ze względu na jej położenie. Teren w planie zagospodarowania przestrzennego gminy Olszyna ujęty jako UT1 (tereny usług turystyki). Przeznaczenie to pozwala zabudowę związaną z wypoczynkiem rodzinnym (zabudowa letniskowa). Jest to doskonała oferta dla ludzi ceniących spokój, piękną przyrodę, w okolicy znajdują się szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe. Blisko do zabytkowej zapory, do nowo odrestaurowanego Zamku Rajsko w Zapuście - 1 km, do Zamku Czocha - 4 km, do Świeradowa Zdroju - 12 km.

CENA: 48.000 zł.

czytaj więcej... 

   
DZIAŁKA BUDOWLANA W KSZTAŁCIE KWADRATU O POW. 1210 mkw - WŁOSIEŃ

1.JPG

  
Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana w kształcie kwadratu o pow. 1210 m2 położona na płaskim terenie w miejscowości Włosień (gm. Platerówka). Dojazd do działki drogą asfaltową. Media w pobliżu. Więcej informacji w biurze. ZAPRASZAM.

 

 

 

CENA: 39.000 zł. (do negocjacji)!

czytaj więcej... 

 

DZIAŁKA POD BUDOWE KAMIENICY MIESZKALNO - BUDOWLANEJ - LUBAŃ

Dzialka_osiedle.jpg

  

Prezentujemy Państwu do sprzedania działkę inwestycyjną o powierzchni 91 m2 przeznaczoną pod budowę kamienicy mieszkalno - usługowej. Nieruchomość znajduje się na Osiedlu Piastów w pobliżu sklepu EKO. Dojazd drogą asfaltową. W pobliżu duży parking, wszystkie media. Więcej informacji w biurze. ZAPRASZAMY!

 

 

CENA: 49.000 zł. 

czytaj więcej... 

 
     


DZIAŁKA BUDOWLANA W KSZTAŁCIE KWADRATU (17 x 17 m) - LUBAŃ

1.JPG

  

     Do sprzedania działka budowlana w kształcie kwadratu (17 x 17 m) o powierzchni 298 m2 przeznaczona pod inwestycję. Działka ze względu na swoją lokalizację nadaje się idealnie do prowadzenia każdej działalności handlowo - usługowej przede wszystkim z branży medycznej (sklep z artykułami medycznymi, kwiaciarnia) jak również pod usługi  fizjoterapeutyczne lub sklep spożywczy. Wszystkie media przy działce: prąd, gaz, woda, kanalizacja. Teren płaski, ogrodzony. Dogodny dojazd drogą asfaltową.


CENA: 54.000 zł.

czytaj więcej... 

 

          
DZIAŁKA BUDOWLANA O POWIERZCHNI 999 mkw - OLSZYNA

1.JPG

  

  Do sprzedania działka budowlana regularnego kształtu o pow. 999 m2 położona na płaskim terenie. Działka znajduje się w spokojnej okolicy blisko drogi głównej. W sąsiedztwie znajdują się nowo wybudowane domy jednorodzinne. Dojazd drogą asfaltową. Spokojna i sielska okolica. Media w pobliżu działki.

WSTRZYMANE

czytaj więcej... 

 
 
 
DZIAŁKA BUDOWLANA O POWIERZCHNI 1966 mkw - KOŚCIELNIK

mapka.jpg

   Do sprzedania działka budowlana, w kształcie prostokąta o powierzchni 1966 m2, położona w miejscowości Kościelnik koło Lubania. Działka znajduje się w spokojnej i cichej okolicy na terenie nie zalewowym, dojazd drogą asfaltową; teren płaski. 
Media: w pobliżu działki prąd oraz wodociąg. W okolicy rozproszona zabudowa jednorodzinna.

CENA: 49.900 zł. 

czytaj więcej... 

   
DZIAŁKA ROLNO - BUDOWLANA W DŁUŻYNIE DOLNEJ

1.JPG

 

   Do sprzedania działka rolno - budowlana w Dłużynie Dolnej o powierzchni całkowitej 9249 m2,  z której 4137 m2 przeznaczono pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Możliwość prowadzenia gospodarstwa rolnego. Pozostała część działki o powierzchni 5112m2 przystosowana pod tereny uprawne. Nieruchomość położona jest na otwartym, płaskim terenie. Dojazd drogą asfaltową. W pobliżu nowo wybudowane domy jednorodzinne. Więcej informacji w biurze.

   

CENA: 75.000 zł. (do negocjacji) !

czytaj więcej... 

 

DZIAŁKA REKREACYJNO - BUDOWLANA O POW. 239 mkw - JEZIORO ZŁOTNICKIE

Jezioro1.JPG

 
  ATRAKCJA! Polecamy Państwu zakup działki rekreacyjno – budowlanej o powierzchni 239 m2 znajdującej się nad Jeziorem Złotnickim, położonej w kurorcie w Karłowicach. Działka znajduje się w sąsiedztwie nowych, REPREZENTACYJNYCH i luksusowych domów letniskowych, które tworzą zamknięty resort. Idealne miejsce na letni wypoczynek, piękne widoki, ciekawa okolica, bezpośredni dostęp do plaży będą z pewnością niewątpliwą zaletą.
Gorąco polecam i zapraszam na prezentację.

 

CENA: 49.000 zł.

czytaj więcej... 

 
   
  
 
  DZIAŁKA BUDOWLANA O POWIERZCHNI 214m2 - SULIKÓW - CENTRUM

a3.jpg

     Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 214 m2 położona tuż przy obecnej zabytkowej zabudowie przysłupowej w centrum. Według projektu przewidziany jest w tym miejscu budynek dwukondygnacyjny z poddaszem usługowo- mieszkalnym zgodnie z wytycznymi Konserwatora Zabytków (odtworzenie wizerunku celem zachowania walorów historycznych). 

Opis funkcjonalny budynku według projektu:
 Parter: przeznaczony pod działalność sprzedażową (dwie sale sprzedaży, dwa magazyny, pokój socjalny, wc, korytarz) oraz kotłownie- razem 98 m2 .

CENA: 35.000 zł (do negocjacji !).

   
 
 
 
 
   
     

 


  
 
© 2020 PRIORI - Nieruchomości Lubań, Olszyna, Gryfów, Leśna, miezkania, działki budowlane, domy, wynajem, lokale użytkowe.< > < Informacje zawarte w ogłoszeniach nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.