Polecane oferty arrow Inwestycje
20.10.2020.
Menu główne
Polecane oferty
O firmie
Mieszkania
Domy
Grunty
Lokale użytkowe
Inwestycje
Wynajem
POSZUKUJEMY !
Wrocław - oferty
Kontakt
Menu dodatkowe
Zarządzanie stroną
Napisz do nas
Polityka Prywatnosci Priori
Klauzula informacyjna RODO
Polecamy
Inwestycje Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
 
  BARDZO ATRAKCYJNA INWESTYCJA W CENTRUM MIASTA LUBANIA !
 
2.jpg

  Oferujemy do sprzedania kamienicę usytuowaną w ciągu handlowo-usługowym w centrum miasta Lubań. Ładny, zgrabny, stylizowany na stara zabudowę budynek. Duża witryna. Wejście do budynku z głównej ulicy i od zaplecza. Powierzchnia użytkowa to około 190 m2. Parter 59 m2: dwa pomieszczenia biurowe i sala handlowa 30 m2, WC, korytarz. Piętro 65,7 m2: trzy pomieszczenia usługowe + korytarz + łazienka. Poddasze 65,6 m2: mieszkanie składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Możliwość innego wykorzystania pomieszczeń. Do zagospodarowania piwnica 74 m2. Stan techniczny dobry. W budynku czterech najemców. Bardzo dobra, długoterminowa inwestycja.

CENA: 980.000 zł. (do negocjacji !) 

czytaj więcej... 

 
  
 
  PLAC ZLOKALIZOWANY BLISKO CENTRUM LUBANIA - IDEALNY POD INWESTYCJE !
 
DSC08071.JPG

  Idealna oferta pod inwestycję. Plac zlokalizowany blisko centrum Lubania, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 30 Zgorzelec-Jelenia Góra. Plac o powierzchni 5500m2, obecnie trwają prace nad jego utwardzeniem i ogrodzeniem. Idealny dojazd, wjazd bezpośrednio z krajowej 30, od strony zachodniej osłonięty nasypem kolejowym. Media: prąd, możliwość podłączenia wody. Świetna lokalizacja dla komisu samochodowego, sprzedaży maszyn rolniczych, restauracji sieciowej, sklepu, małej bazy logistycznej czy składu.

DZIERŻAWA: 10.000 zł netto / m-c

czytaj więcej... 

 
 
  DO WYDZIERŻAWIENIA - HALA MUROWANA O POW. 1000 mkw POŁOŻONA W LUBANIU
 
IMG_0324.jpg

  Do wydzierżawienia hala murowana o powierzchni 1000 mkw, położona w Lubaniu. Budynek posiada bramę wjazdową i dach kryty dachówką. Zlokalizowany na działce o powierzchni ponad 1000 mkw. Media: prąd, woda. Idealny jako magazyn lub pod produkcję, ale także do przearanżowania na bazę logistyczną, warsztat samochodowy, stolarnię, sprzedaż materiałów budowlanych czy maszyn rolniczych. Do hali prowadzą 2 dojazdy - obydwie drogi są utwardzone i dostępne bezpośrednio z drogi głównej.

Zapraszamy do zapoznania się z nieruchomością.

DZIERŻAWA: 3000 zł. / m-c

czytaj więcej... 

         
2 PIĘTROWA KAMIENICA W CENTRUM GRYFOWA ŚL.

1.jpg

   

    Atrakcyjnie zlokalizowana w odległości 50 m od gryfowskiego rynku, 2 piętrowa kamienica. Powierzchnia: 120m2. Na każdej z kondygnacji 2 pomieszczenia(pokój i kuchnia). Ogromną zaletą jest oddzielny korytarz, co pozwala podzielić nieruchomość np. na część usługową(parter) i część mieszkalną(piętra). Kamienica do remontu i wydzielenia łazienek i WC. Do kamienicy przynależy działka o powierzchni ok. 200m2, na której znajdują się zabudowania gospodarcze. Wszystkie media.

CENA:  92.000 zł. (do negocjacji)

 

czytaj więcej... 

       
 
  NIERUCHOMOŚĆ IDEALNA ZARÓWNO JAKO DOM MIESZKALNY, JAK I SIEDZIBA FIRMY
 
IMG_0517.JPG

  Położona w Lubaniu nieruchomość, idealna zarówno jako dom mieszkalny, jak i siedziba firmy. Wykonany z najwyższej jakości bloczków silikatowych, budynek piętrowy o powierzchni 264m2. Pierwsza kondygnacja, o powierzchni 133,95m2, składa się z przestronnego lokalu biurowego typu open space, łazienki z WC, a także komfortowej kuchni. W głównym pomieszczeniu umieszczono stylowy i nowoczesny piec kominkowy, który może być dopełnieniem do oszczędnego i wygodnego ogrzewania olejowego zainstalowanego w budynku. Piec olejowy zlokalizowany jest w kotłowni, na parterze budynku.

CENA: 750.000 zł. (do negocjacji !)

czytaj więcej... 

          
 


BUDYNEK USŁUGOWY POŁOŻONY NA DZIAŁCE 1191 mkw  - MIŁOSZÓW koło LEŚNEJ

1.jpg

   

    Prezentujemy Państwu do sprzedania budynek usługowy położony na działce o powierzchni 1191 m2, znajdujący się w miejscowości Miłoszów (koło Leśnej) niedaleko granicy z Czechami. Budynek od lat służył jako lokalna dyskoteka, a obecnie pełni również funkcję pizzerii. Budynek o powierzchni około 400 m2, składa się z 3 kondygnacji. Na parterze znajduje się sala taneczna z podestem dla DJ-a, wraz z kilkoma stolikami dookoła parkietu oraz toaletą dla gości. Tuż przy wejściu do budynku zlokalizowana jest szatnia dla klientów oraz dodatkowe pomieszczenia magazynowe wraz z zapleczem dla personelu.

NOWA NIŻSZA CENA:  560.000 zł. netto

czytaj więcej... 

   
 
    NIERUCHOMOŚĆ KOMERCYJNA, PRZEZNACZONA DO PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI

10.JPG

  
   Prezentujemy Państwu do sprzedania nieruchomość komercyjną, przeznaczoną do prowadzenia działalności handlowo - usługowo wytwórczej każdego rodzaju. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 8371 mkw, na której znajdują się: hale produkcyjne wraz z przyłączonym budynkiem biurowym, z którego wyodrębiono także mieszkanie oraz budynek, w którym prosperował sklep; również waga samochodowa z kontenerem dla pracownika obsługi wagi. Powierzchnia użytkowa pomieszczeń tych budynków wynosi około 2050 mkw. Działka jest w całości ogrodzona, wjazd możliwy z dwóch stron, dużymi bramami, atutem jest obszerny plac manewrowy, przystosowany także pod transport ciężarowy. 
 

 

CENA: 1.650.000 zł. (do negocjacji)

czytaj więcej... 

 

NIERUCHOMOŚĆ MIESZKALNO - USŁUGOWA W LUBANIU - DZIAŁKA O POW. 3,792 mkw

2.JPG

  
   Prezentujemy Państwu do sprzedania nieruchomość mieszkalno - usługową znajdującą się w miejscowości Lubań, położoną na działce o powierzchni 3.792 mkw.
Nieruchomość składa się z dwóch funkcjonalnych, przylegających do siebie budynków, z czego jeden o powierzchni 265 mkw stanowi hala produkcyjna z częścią garażową i zapleczem socjalnym. Drugi, piętrowy budynek o powierzchni 233,60 mkw składa się z części biurowej (77 mkw) wraz z garażem (o powierzchni ok. 40 mkw) na parterze oraz na piętrze nowocześnie urządzonego mieszkania z osobnym wejściem o powierzchni ok. 116,80 mkw. Mieszkanie składa się z obszernego salonu z kuchnią w formie półwyspu, sypialni z garderoba oraz łazienki z WC.
 

 

CENA: 990.000 zł. (do negocjacji)

czytaj więcej... 

 

DZIAŁKA BUDOWLANA W KSZTAŁCIE KWADRATU (17 x 17 m) - LUBAŃ

1.JPG

  

     Do sprzedania działka budowlana w kształcie kwadratu (17 x 17 m) o pow. 298 m2 przeznaczona pod inwestycję. Działka ze względu na swoją lokalizację nadaje się idealnie do prowadzenia każdej działalności handlowo - usługowej (medycznej, sklep z artykułami medycznymi, kwiaciarnia, itd.) jak również pod usługi  fizjoterapeutyczne. Wszystkie media: prąd, gaz, woda, kanalizacja. Teren płaski, ogrodzony. Dogodny dojazd drogą asfaltową. Zapraszam na prezentację!


CENA: 54.000 zł. 

czytaj więcej... 

  
ATRAKCYJNY GRUNT INWESTYCYJNY O POW. 20900 mkw - OLSZYNA

1.jpg

  
  Do sprzedania ATRAKCYJNY pod kątem inwestycji grunt o powierzchni 20.900 m2 położony w miejscowości Olszyna, koło Lubania. Działka znajduje się bezpośrednio przy bardzo ruchliwej trasie krajowej Zgorzelec - Lubań - Jelenia Góra (przy obwodnicy). W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jako U4 - tereny usług komercyjnych. Teren płaski, nadaje się doskonale pod handel detaliczny, usługi, produkcję, hotel, motel, restaurację oraz stację benzynową.
 
 
CENA: 379.000 zł. (do negocjacji)!
OKAZYJNA CENA !!!
 

       czytaj więcej...

 
NIERUCHOMOŚĆ KOMERCYJNA - Lubań / Uniegoszcz

2.JPG

  
  Prezentujemy Państwu do sprzedania nieruchomość mieszkalno - usługową znajdującą się w miejscowości Lubań / Uniegoszcz (trasa krajowa relacji Zgorzelec-Jelenia Góra) położoną na działce o powierzchni 9400 mkw z własną drogą dojazdową.
Nieruchomość o łącznej powierzchni 825 mkw. składa się z dwóch połączonych ze sobą budynków, położonych na działce o pow. 40 arów, pozostałą część działki stanowi utwardzony plac manewrowy.
Budynek mieszkalny o pow. 338 mkw podzielony został na dwie części. Pierwszą część stanowi mieszkanie o powierzchni 154 mkw z wyjściem na taras o pow. około 30 mkw.
 
CENA: 1.990.000 zł. (jedynie 2.400 zł / mkw powierzchni użytkowej)!
 

       czytaj więcej...

 
INWESTYCJA SIĘ OPŁACA - ZACZNIJ JUŻ DZIŚ MYŚLEĆ DOCHODOWO!

A1.jpg

  
  Do sprzedania rozpoczęta budowa pięciokondygnacyjnego podpiwniczonego budynku usługowo- mieszkalnego z poddaszem. Budynek ma stanowić drugą część całości zabudowy pierzejowej- (odbudowa historycznego wizerunku miasta). Położony jest w bardzo dochodowej okolicy- samo centrum miasta w pobliżu nowo powstałych i powstających budynków usługowych.
Stan obecnego etapu budowy: piwnica + parter.
 
Udostępniamy do wglądu projekt budowlany. Więcej informacji w biurze. ZAPRASZAMY!

CENA: 320.000 zł (do negocjacji)!

       czytaj więcej...

  
 
 
 
 
ATRAKCYJNA POD KĄTEM INWESTYCJI DZIAŁKA INWESTYCYJNA O POW. 3,90ha

1.JPG

 

    Prezentujemy Państwu do sprzedania atrakcyjną pod kątem inwestycji działkę o powierzchni 3,90 ha położoną przy tranzytowej głównej drodze krajowej nr 30 na trasie Zgorzelec - Jelenia Góra. Działka przeznaczona pod przemysł: fabryki / obiekty przemysłowe, idealnie nadaje się pod budowę stacji paliw. Lokalizacja działki sprzyja transportowi ciężarowemu, dzięki czemu nieruchomość można wykorzystać pod centrum logistyczne, bądź magazyny. Zgodnie z uchwałą gminy wyrażona zgoda na objęcie terenu Specjalną Strefą Ekonomiczną.

CENA:  1.250.000 zł.

czytaj więcej... 

 
    
DZIAŁKA INWESTYCYJNA !!!  - WYBUDUJ STACJĘ PALIW - MAMY IDEALNE MIEJSCE DLA CIEBIE

1_1.jpg

 

 
    Do sprzedania atrakcyjna pod kątem inwestycji  działka o powierzchni 18600 m2 położona w Pisarzowicach przy głównej drodze krajowej nr 30 na trasie Zgorzelec- Jelenia Góra.  Działka przeznaczona pod przemysł oraz rzemiosło.  Idealnie nadaje się na budowę stacji paliw, warsztat samochodowy, obiekty infrastruktury technicznej lub magazyny.
 
Istnieje możliwość zakupu mniejszej powierzchni działki wedle uznania.

CENA:  35zł / mkw (do negocjacji !).

czytaj więcej... 

 
   
OKAZJA NA LUBAŃSKIM RYNKU NIERUCHOMOŚCI

t_1.jpg

   

   Do sprzedania kompleks usługowo - mieszkalny składający się z budynku usługowo - mieszkalnego o trzech kondygnacjach nadziemnych i jednej podziemnej.

W skład obiektu wchodzi:

  1. Budynek restauracyjny z salą taneczną
  2. Budynek stanowiący zaplecze gospodarcze (w tym kuchnia wraz z wyposażeniem)
  3. Budynek mieszkalny obejmujący 6 mieszkań w tym jeden luksusowy apartament

CENA:    2.800.000 zł. CENA PODLEGA NEGOCJACJI !

czytaj więcej... 


 

 


   

 
© 2020 PRIORI - Nieruchomości Lubań, Olszyna, Gryfów, Leśna, miezkania, działki budowlane, domy, wynajem, lokale użytkowe.< > < Informacje zawarte w ogłoszeniach nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.