Polecane oferty
19.09.2021.
Menu główne
Polecane oferty
O firmie
Mieszkania
Domy
Grunty
Lokale użytkowe
Inwestycje
Wynajem
POSZUKUJEMY !
Wrocław - oferty
Kontakt
Menu dodatkowe
Zarządzanie stroną
Napisz do nas
Polityka Prywatnosci Priori
Klauzula informacyjna RODO
Polecamy
Nieruchomość mieszkalno - usługowa w Lubaniu - położona na działce o powierzchni 3.792 mkw. Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Kategoria: Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości: Nieruchomość komercyjna
Miejscowość: Lubań
Powierzchnia: użytkowa: 498,60 mkw,  działka 3.792 m2

 

        Prezentujemy Państwu do sprzedania nieruchomość mieszkalno - usługową znajdującą się w miejscowości Lubań, położoną na działce o powierzchni 3.792 mkw.

Nieruchomość składa się z dwóch funkcjonalnych, przylegających do siebie budynków, z czego jeden o powierzchni 265 mkw stanowi hala produkcyjna z częścią garażową i zapleczem socjalnym. Drugi, piętrowy budynek o powierzchni 233,60 mkw składa się z części biurowej (77 mkw) wraz z garażem (o powierzchni ok. 40 mkw) na parterze oraz na piętrze nowocześnie urządzonego mieszkania z osobnym wejściem o powierzchni ok. 116,80 mkw. Mieszkanie składa się z obszernego salonu z kuchnią w formie półwyspu, sypialni z garderoba oraz łazienki z WC. Wydzielono także część działki jako oazę rekreacyjną należącą do mieszkania.


Teren w ca
łości ogrodzony, szeroka automatycznie rozsuwana brama wjazdowa na utwardzony plac manewrowy. Nieruchomość znajduje się na terenie przemysłowym, dopuszcza się lokalizację każdego rodzaju działalności produkcyjnej, oraz usług komercyjnych, nawet uciążliwych.

            Nieruchomo
ść uzbrojona jest w następujące media: energia elektryczna, siła, wodociąg, kanalizacja, sieć teletechniczna.

Bardzo dobra lokalizacja - blisko drogi krajowej nr 30 w kierunku Zgorzelec - Jelenia Góra.
Wi
ęcej informacji można uzyskać w biurze. Serdecznie zapraszam na prezentację. 

CENA:  990.000 zł. (do negocjacji)!

  

 
1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG
6.JPG
7.JPG
8.JPG
9.JPG
 
10.JPG
11.JPG
 
 
 
 
© 2021 PRIORI - Nieruchomości Lubań, Olszyna, Gryfów, Leśna, miezkania, działki budowlane, domy, wynajem, lokale użytkowe.< > < Informacje zawarte w ogłoszeniach nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.