Polecane oferty
19.09.2021.
Menu główne
Polecane oferty
O firmie
Mieszkania
Domy
Grunty
Lokale użytkowe
Inwestycje
Wynajem
POSZUKUJEMY !
Wrocław - oferty
Kontakt
Menu dodatkowe
Zarządzanie stroną
Napisz do nas
Polityka Prywatnosci Priori
Klauzula informacyjna RODO
Polecamy
nieruchomość komercyjną, przeznaczoną do prowadzenia działalności handlowo - usługowo wytwórczej Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Kategoria: Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości: Nieruchomość komercyjna
Miejscowość: Lubań / okolice
Powierzchnia: użytkowa: około 2050 mkw,  działka 0,8371 ha

        Prezentujemy Państwu do sprzedania nieruchomość komercyjną, przeznaczoną do prowadzenia działalności handlowo - usługowo wytwórczej każdego rodzaju.

Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 8371 mkw, na której znajdują się: hale produkcyjne wraz z przyłączonym budynkiem biurowym, z którego wyodrębiono także mieszkanie oraz budynek, w którym prosperował sklep; również waga samochodowa z kontenerem dla pracownika obsługi wagi. Powierzchnia użytkowa pomieszczeń tych budynków wynosi około 2050 mkw. Działka jest w całości ogrodzona, wjazd możliwy z dwóch stron, dużymi bramami, atutem jest obszerny plac manewrowy, przystosowany także pod transport ciężarowy.

            Budynek, w którym znajduje się sklep posiada dużą  salę sprzedażową, odrębne biuro, 2 magazyny oraz pomieszczenia socjalne dla pracowników: kuchnia z jadalnią, toaleta, sztania.
Posiada własny system centralnego ogrzewania na opał stały (piec z podajnikiem).
            Hala produkcyjna przylega do drugiego budynku, w którym znajduje się duże pomieszzcenie biurowe z widokiem na tę halę, biuro ochrony z systemem monitoringu oraz własna kotłownia, zaplecze socjalne dla personelu: kuchnia z jadalnią, szatnia, łazienka z WC, pralnia.
Na piętrze tego budynku z odrębnym wejściem znajduje się nowoczesny apartament z tarasem składający się z salonu połączonego z kuchnią i jadalnią, 2 sypialni oraz 2 łazienek i przedpokoju z zabudowaną szafą garderobianą.

            Nieruchomość zlokalizowana jest w pobliżu miejscowości Lubań, znajduje się na terenie przemysłowym, z dogodnym dojazdem drogą asfaltową. Warunki sprzyjają prowadzeniu każdego rodzaju dochodowej działalności, w szczególności produkcyjnej.

Więcej informacji uzyskają Państwo w biurze. ZAPRASZAM na prezentację.

CENA:  1.650.000 zł. (do negocjacji)!

 1.JPG

2.JPG

3.JPG

 

 

 
© 2021 PRIORI - Nieruchomości Lubań, Olszyna, Gryfów, Leśna, miezkania, działki budowlane, domy, wynajem, lokale użytkowe.< > < Informacje zawarte w ogłoszeniach nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.