Polecane oferty
19.09.2021.
Menu główne
Polecane oferty
O firmie
Mieszkania
Domy
Grunty
Lokale użytkowe
Inwestycje
Wynajem
POSZUKUJEMY !
Wrocław - oferty
Kontakt
Menu dodatkowe
Zarządzanie stroną
Napisz do nas
Polityka Prywatnosci Priori
Klauzula informacyjna RODO
Polecamy
Budynek usługowy położony na działce o powierzchni 1191 mkw - Miłoszów Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Kategoria: Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości: Nieruchomość komercyjna
Miejscowość: Leśna / Miłoszów
Powierzchnia: około : 400 m2,  działka 1191 m2

 

        Prezentujemy Państwu do sprzedania budynek usługowy położony na działce om powierzchni 1191 m2, znajdujący się w miejscowości Miłoszów (koło Leśnej) niedaleko granicy z Czechami. Budynek od lat służył jako lokalna dyskoteka, a obecnie pełni również funkcję pizzerii.

Budynek o powierzchni około 400 m2, składa się z 3 kondygnacji.
Na parterze znajduje się sala taneczna z podestem dla DJ-a, wraz z kilkoma stolikami dookoła parkietu oraz toaletą dla gości. Tuż przy wejściu do budynku zlokalizowana jest szatnia dla klientów oraz dodatkowe pomieszczenia magazynowe wraz z zapleczem dla personelu.
Na środku sufitu, nad parkietem znajduje się stożkowe przeszklenie.
Piętro budynku przeznaczone jest do spokojniejszego spędzania czasu. Znajdują się tutaj stoliki dla klientów obecnej pizzerii oraz stół bilardowy. Wystrój wnętrza oraz filary imitujące palmy nadają temu miejscu niepowtarzalny klimat, a poprzez przeszklenie stożkowe w suficie można obserwować, co dzieje się na parkiecie. Na piętrze znajdują się również toalety dla gości oraz kuchnia i zaplecze dla personelu.
Poddasze budynku zostało zaadoptowane na częściowo urządzone mieszkanie (do wykończenia), które składa się z salonu z kominkiem, pół otwartej kuchni z jadalnią, dużej urządzonej łazienki oraz 4 dodatkowych pomieszczeń do zagospodarowania.
           
            Stan techniczny budynku bardzo dobry, wymieniony i docieplony dach. Ogrzewanie centralne piecem dwu-funkcyjnym gazowym, własne miejsca parkingowe.
Nieruchomość idealnie nadaje się doprowadzenia działalności gastronomicznej oraz rekreacyjnej.

Nieruchomość uzbrojona jest w następujące media: prąd, gaz ziemny, woda z wodociągów oraz kanalizacja.  Dojazd drogą asfaltową.

Więcej informacji oraz zdjęć można uzyskać w biurze. Serdecznie zapraszam na prezentację. 


NOWA NIŻSZA CENA: 560.000 zł. netto (nie obejmuje wyposażenia).

1.jpg

2.jpg

3.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

 

 
© 2021 PRIORI - Nieruchomości Lubań, Olszyna, Gryfów, Leśna, miezkania, działki budowlane, domy, wynajem, lokale użytkowe.< > < Informacje zawarte w ogłoszeniach nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.