Polecane oferty
19.09.2021.
Menu główne
Polecane oferty
O firmie
Mieszkania
Domy
Grunty
Lokale użytkowe
Inwestycje
Wynajem
POSZUKUJEMY !
Wrocław - oferty
Kontakt
Menu dodatkowe
Zarządzanie stroną
Napisz do nas
Polityka Prywatnosci Priori
Klauzula informacyjna RODO
Polecamy
przepięknie położona działka budowlana o powierzchni 11 000 m2 Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Kategoria: Działka budowlana + tereny rolno-budowlane
Miejscowość: Szyszkowa
Powierzchnia użytkowa: 23 Ar - teren wydzielony pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną, resztę stanowią tereny rolno-budowlane (w/g  MPZP)

 

Do sprzedania przepięknie położona działka budowlana o powierzchni 11 000 m2 . Z całkowitej powierzchni działki, wydzielony jest teren typowo pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną - 23 Ar, reszta to tereny rolno-budowlane (dane zaczerpnięte z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego)

 

MPZP_IMG_0414.jpg

 

 

   Z działki rozpościera się piękny widok na Góry Izerskie. Teren niezalewowy a przy tym idealnie nasłoneczniony, co idealnie sprawdzi się do m.in. do upraw sadowniczych bądź założenia ogrodu warzywnego bądź innego biznesu.  Jest to także doskonała oferta dla ludzi ceniących spokój i doceniających piękną przyrodę.

W okolicy znajdują się lasy, szlaki turystyczne a także ścieżki rowerowe. Blisko jest także do zabytkowej zapory, Zamku Czocha, a także do Świeradowa Zdroju bądź Lubania.

Niewątpliwym atutem położenia, jest bliskość granic z Czechami oraz z Niemcami

Działka sprzedawana jest w całości !

Cena: 10 zł. / 1 mkw. 

 

 

IMG_2848-vert.jpg

 

 

 
© 2021 PRIORI - Nieruchomości Lubań, Olszyna, Gryfów, Leśna, miezkania, działki budowlane, domy, wynajem, lokale użytkowe.< > < Informacje zawarte w ogłoszeniach nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.