Polecane oferty
19.09.2021.
Menu główne
Polecane oferty
O firmie
Mieszkania
Domy
Grunty
Lokale użytkowe
Inwestycje
Wynajem
POSZUKUJEMY !
Wrocław - oferty
Kontakt
Menu dodatkowe
Zarządzanie stroną
Napisz do nas
Polityka Prywatnosci Priori
Klauzula informacyjna RODO
Polecamy
OKAZJA NA LUBAŃSKIM RYNKU NIERUCHOMOŚCI Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Miejscowość: Lubań
Stan techniczny obiektu: Zróżnicowany
Powierzchnia użytkowa: 1096 m2
Powierzchnia działki: 2316 m2

OKAZJA NA LUBAŃSKIM RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Do sprzedania kompleks usługowo - mieszkalny składający się z budynku usługowo - mieszkalnego o trzech kondygnacjach nadziemnych i jednej podziemnej.

W skład obiektu wchodzi:

  1. Budynek restauracyjny z salą taneczną
  2. Budynek stanowiący zaplecze gospodarcze (w tym kuchnia wraz z wyposażeniem)
  3. Budynek mieszkalny obejmujący 6 mieszkań w tym jeden luksusowy apartament

BUDYNEK RESTAURACYJNY Z SALĄ TANECZNĄ o powierzchni użytkowej 432,18 m2 obejmuje: salę taneczną, scenę, salę bankietową, 2 sale konsumpcyjne z barami, hall-szatnia, magazyn, biuro, korytarz, pomieszczenie gospodarcze, WC, łazienka. Wejścia do restauracji od głównej ulicy.

Okna nowe, drzwi, podłogi drewniane. W łazience i WC płytki ceramiczne.

BUDYNEK - ZAPLECZE GOSPODARCZE o powierzchni użytkowej 244,75 m2 obejmuje: na parterze: przedsionek, korytarze, magazyn, kuchnie z umywalnią kompleksowo wyposażoną w urządzenia niezbędne do prowadzenia restauracji ; w piwnicy: ciąg korytarzy i magazynów + kotłownia.

BUDYNEK MIESZKALNY o powierzchni 341,30 m2 składa się z 6 lokali mieszkalnych (możliwość zaadaptowania całości na pokoje gościnne - hotelowe) oraz poddasza. Apartament słoneczny, luksusowo urządzony z przestronną łazienką oraz kuchnią z jadalnią. Wejście do lokali usytuowane jest od tyłu budynku.

Cały obiekt posiada nową elewację i nowy dach pokryty dachówką ceramiczną. Okna nowe plastikowe. Na zapleczu budynku usytuowany jest parking oraz znajduje się miejsce do zaadaptowania np. na ogródek konsumpcyjny lub wypoczynkowy. Cały obiekt jest ogrodzony. Dwa dogodne wjazdy z obu stron budynków.

Bardzo atrakcyjne położenie całego kompleksu: przy drodze krajowej nr 30 Zgorzelec-Jelenia Góra. Znakomita lokalizacja sprawia iż obiekt spełnia wszelkie wymogi aby prowadzić w nim Restaurację - Dom Weselny, dyskotekę oraz urządzać inne imprezy okolicznościowo - rodzinne. Nie wyklucza się innej działalności.

MEDIA: prąd, woda, kanalizacja, gaz, linia telefoniczna.

CENA: 2.800.000 zł. Cena podlega negocjacji.

1.jpg

2.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

 

 
© 2021 PRIORI - Nieruchomości Lubań, Olszyna, Gryfów, Leśna, miezkania, działki budowlane, domy, wynajem, lokale użytkowe.< > < Informacje zawarte w ogłoszeniach nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.