Zakup nieruchomości

Zakup nieruchomości, kupno mieszkania lub domu Lubań - biuro nieruchomości Priori

Zakup nieruchomości, kupno mieszkania lub domu Lubań - biuro nieruchomości Priori

Pragniesz kupić dom lub mieszkanie? Nie wiesz, jak kształtują się ceny nieruchomości w Lubaniu? Potrzebujesz porady, informacji i wskazówki? A może pragniesz zrealizować marzenia o budowie własnego domu i zastanawiasz się, gdzie znaleźć idealne miejsce do życia dla Twojej rodziny?

Dobrze trafiłeś/aś!

Zapraszamy Cię do kontaktu telefonicznego lub na spotkanie w naszym biurze w centrum Lubania.

Rozpoznanie indywidualnych potrzeb klienta oraz możliwości finansowych to klucz do sukcesu w znalezieniu wymarzonego domu czy mieszkania.

Panujesz powiększenie rodziny? Masz małe dzieci, więc szukasz domu blisko szkoły i przedszkola? A może pragniesz kupić mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji miasta i czerpać zyski z wynajmu? Zespół doradców z biura nieruchomości PRIORI Lubań służy Ci wszelką pomocą i wskazówkami.

Dzięki naszemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, możemy poszczycić się ogromną wiedzą na temat dostępności atrakcyjnych mieszkań, domów i działek w Lubaniu i jego okolicach. Znamy miasto, jego infrastrukturę i potrafimy skutecznie doradzić Naszym Klientom, przyszłym mieszkańcom, gdzie żyje się najlepiej i najwygodniej.

Rozumiemy również, jak ważną kwestią dla bezpieczeństwa Naszych Klientów jest odpowiednia weryfikacja sytuacji prawnej i stanu nieruchomości. Dokładamy pełnej staranności w sprawdzaniu dokumentacji nieruchomości.

Na etapie negocjacji pomagamy Naszym Klientom w uzyskaniu satysfakcjonującej ceny, a podczas finalizacji zakupu nieruchomości ściśle współpracujemy z biurami prawnymi i notarialnymi, by zapewnić stronom transakcji pewność i bezpieczeństwo.

Masz pytania? Skontaktuj się!

ul. Ratuszowa 24, I piętro (wejście od ulicy Starej)
59-800 Lubań Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 16:00
Sobota: po wcześniejszym umówieniu telefonicznym
Niedziela: zamknięte +48 608 163 015 r.dudek@priori.pl

Compare listings

Compare