Sprzedaż nieruchomości

Sprzedaż nieruchomości, sprzedaż mieszkania w Lubaniu i okolicach - zaufaj Priori Nieruchomości

Sprzedaż nieruchomości, sprzedaż mieszkania w Lubaniu i okolicach - zaufaj Priori Nieruchomości

Rozważasz sprzedaż domu, działki czy mieszkania? Nie wiesz, ile warta jest Twoja nieruchomość? A może otrzymałeś/aś w spadku nieruchomość lub hipoteka Twojej nieruchomości jest obciążona zobowiązaniem kredytowym lub wpisem komorniczym?

Biuro nieruchomości PRIORI Lubań – Jesteśmy tu po to, by Ci pomóc. 

Zespół profesjonalistów z biura nieruchomości PRIORI Lubań zapewni Ci pełną opiekę w zakresie wyceny, doradztwa oraz przygotowania Twojej nieruchomości do sprzedaży.

Wycena oraz przygotowanie oferty sprzedaży nieruchomości to ważny etap procesu. Mamy pełną świadomość, jak ważna to dla Ciebie decyzja i że stawką jest Twój majątek.

Nasze bogate, wieloletnie doświadczenie z zakresu obrotu nieruchomościami z Lubania i okolic pozwoli na dokonanie realnej i zyskownej wyceny Twojej nieruchomości.

Podpowiemy Ci, jakich dokonać zmian, by Twój dom lub mieszkanie prezentowało się najkorzystniej. Służymy profesjonalną sesją zdjęciową wnętrz, usługą home staging oraz wykonujemy zdjęcia z drona, by jak najlepiej uwypuklić zalety Twojej nieruchomości.

Zwieńczeniem pierwszego procesu sprzedaży nieruchomości jest prezentacja oferty Twojego domu, działki czy mieszkania na stronach internetowych renomowanych portali.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważnym narzędziem sprzedaży nieruchomości jest skuteczny marketing w mediach społecznościowych. Dbamy o to, by oferty Naszych Klientów były umieszczane na czołowych miejscach oraz by prezentowały się atrakcyjnie dla przyszłych kupujących.

Zespół doświadczonych doradców PRIORI Lubań pomoże Ci podczas prezentacji Twojej nieruchomości potencjalnym klientom, poprowadzi negocjacje oraz wesprze podczas zbierania i przygotowywania dokumentów niezbędnych do sprzedaży nieruchomości.

Współpracujemy ściśle z biurami notarialnymi, co umożliwia przeprowadzenie transakcji sprzedaży nieruchomości w sposób bezpieczny i zgodny z przepisami prawa.

Posiadamy doświadczenie w pośrednictwie sprzedaży nieruchomości obciążonej wpisami komorniczymi. Masz problem ze spłatą kredytu lub Twoja nieruchomość jest zajęta przez komornika? Nie martw się! Znamy się na tym i z chęcią udzielimy Ci pomocy!

Masz pytania? Skontaktuj się!

ul. Ratuszowa 24, I piętro (wejście od ulicy Starej)
59-800 Lubań Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 16:00
Sobota: po wcześniejszym umówieniu telefonicznym
Niedziela: zamknięte +48 608 163 015 r.dudek@priori.pl

Compare listings

Compare