Wynajem nieruchomości

Wynajem mieszkania w Lubaniu, wynajem długoterminowy Lubań

Wynajem mieszkania w Lubaniu, wynajem długoterminowy Lubań

Szukasz domu lub mieszkania na wynajem? Nie chcesz się wiązać kredytem hipotecznym, a pragniesz mieszkać na swoim? Doskonałym i rozsądnym rozwiązaniem jest najem lokalu.

Posiadamy bazę danych mieszkań i domów w Lubaniu przeznaczonych na wynajem. Jeśli szukasz takiej nieruchomości, z pewnością pomożemy Ci znaleźć i dokonać najlepszego wyboru.

Możesz być pewny/a, iż prezentowane przez nas nieruchomości do wynajmu są sprawdzone pod względem prawnym. Jeśli masz pytania odnośnie długości najmu, warunków współpracy lub zapisów prawnych umowy, odpowiemy na wszystkie pytania zgodnie z naszą najlepszą wiedzą.

Nie musisz się znać na formalnościach, my zapewnimy Ci pełną obsługę prawną.

Zapraszamy do kontaktu Klientów posiadających nieruchomości przeznaczone do wynajmu. Pomożemy Ci rzetelnie wycenić miesięczny czynsz za mieszkanie, znajdziemy klienta oraz przygotujemy profesjonalną umowę najmu lokalu. Dopilnujemy przekazania nieruchomości i przygotujemy niezbędne dokumenty.

Posiadasz nieruchomość i chcesz, by przynosiła Ci stałe zyski? Wynajmij ją! Znajdziemy na nią klienta i pomożemy Ci we wszystkich formalnościach.

Masz pytania? Skontaktuj się!

ul. Ratuszowa 24, I piętro (wejście od ulicy Starej)
59-800 Lubań Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 16:00
Sobota: po wcześniejszym umówieniu telefonicznym
Niedziela: zamknięte +48 608 163 015 r.dudek@priori.pl

Compare listings

Compare